CL6
  Uživatel : nepřihlášený
 
CB klub Česká Lípa
ODKUD KAM Vzdálenost (km): Azimut:
číslo článku :
NĚCO ZDARMA
PRO TVOJE STRÁNKY

Do konce roku 2018 zbývá

Přihlášení na některé
akce klubu

Vítejte na archiv.cbdx.cz

Banka deníků
On-line přehled deníků

Poznačte si v kalendáři
Info o akcích můžete i sami vkládat

Pojedete na portejbl ?
Tak o tom dejte vědět !

Prodám - Koupím - Vyměním
Burza, sami si můžete vkládat inzeráty - ty jsou pak rozesílány emailem všem odběratelům

CB kluby, odkazy
Chybí zde Váš CB klub, expedice a pod ? Doplňte si ji ...

Začínáme na CB

Náš CB klub Česká Lípa

Klubové záležitosti
Činnost klubu
Expedice Borůvka
Download souborů
Plánujeme ...
Zúčastnili jsme se
Napsali nám
Diskusní fórum
Lokátorová mapa světa

Soutěž
LETNÍ POLNÍ DEN 2018

VÝSLEDKOVÁ LISTINA LPD 2018
Seznam závodníků & stav dodání deníků LPD 2018
Propozice soutěže LPD 2018
Historie LPD v datech
Články o soutěži LPD
Diskusní fórum věnované soutěži LPD
Program Deník LPD.EXE

Česká CB Liga 2018/2019

Tabulky pořadí 2018/2019
Tabulky pořadí 2017/2018
Tabulky pořadí 2016/2017
Tabulky pořadí 2015/2016
Tabulky pořadí 2014/2015
Tabulky pořadí 2013
Tabulky pořadí 2012
Tabulky pořadí 2011
Tabulky pořadí 2010
Tabulky pořadí 2009
Články - CB Liga
Propozice CB liga
DISKUSE - CB Liga
Historie CB ligy

Eter bez hranic

Přihláška EBH
Přehled přihlášených
Propozice - EBH
Články - Eter bez hranic

Expedice VIKING 2016

Expedice VIKING 2016
Přehled SMS zpráv

archiv :
Články expedice IBERIA 2014
Články expedice BALKÁN 2012

Programy ke stažení

Lokátorová mapa
Deník LPD.EXE
Deník pro LPD (WORD)

Přehledy

Seznam všech ČLÁNKŮ
Autoři článků
Seznam všech ANKET
Seznam všech DISKUSÍ
Ověř svoji volačku :
Ověř lokátor místa :
ověřte si doménu:
Předpověď počasí z
www.meteopress.cz
Hledej na Seznamu v našich stránkách :
 http://archiv.cbdx.cz  > Začínáme na CB  > 11 - Miniseriál k tématu - vysílání z kopců 2  >  Diskuse 

 

11 - Miniseriál k tématu - vysílání z kopců 2
2.1.2003 08:07:37  - Láďa Fórum - Začínáme na CB
Tenkrát v cimbálistickém pravěku...
 
ŘAZENO PODLE NÁVAZNOSTI PŘÍSPĚVKŮ
[ŘADIT PODLE DATUMU]
  [1178] 11 - Miniseriál k tématu - vysílání z kopců 2 Žán Braník 4.1.2003 07:51:57
  :Prosím Vás lidi,čtěte po sobě co píšete a neobohacujte náš jazyk o nová slova.
  [1168] 11 - Miniseriál k tématu - vysílání z kopců 2 Žán Braník 3.1.2003 04:39:39
  :Perfektní,to je ono.Udělat si hezký výlet a při tom si zavysílat,to je to co mne na "síbíčku "baví dodnes a proč ho vlastně mám.Dík Láďo,za nádherný článek o CB.Já ho mám od Velikonoc roku 1995,ale jako pravěk mi to nepřipadá.Spíš si myslím,že jsem do něj vstoupil v době,kdy činnost na pásmu vrcholila.Zdravím a přeji spoustu takového nadšení pro CB a teď i PMR.Žán Braník.
 » [1171] Re:11 - Miniseriál k tématu - vysílání z kopců 2 Láďa Forum 3.1.2003 09:30:11
 

Zdravím Žáne, jen stručně.


Označení "cébéčkářského pravěku" jsem užil jen v přeneseném významu, neboj rád na ty časy vzpomínám a jsem docela rád, že se mi zachovaly denníky z práce na kopcích. Je zajímavé si v nich tak trochu zalistovat a kouknout, kdo ještě na pásmu pracuje a koho již nikdy neuslyším - i v tomto výčtu jsem našel tuším dva cébéčkáře, kteří již nežijí. Každé spojení se mi při čtení zápisu vybavuje a pokud ne, tak zapnu magneťák a je to jako kdybych byl na kopci právě teď...

  [1167] Že by jako v parlamentu? Peklo Liberec 2.1.2003 22:04:12
  Již po několikáté se setkávám s překrucováním historie CB Contestu Romeo Kilo Lima a je velmi neregulérní, takto informovat ostatní uživatele občanského pásma. Tedy není správné uvádět, že RKL "organizačně zajišťoval" tento závod, nýbrž RKL tento závod pořádal a pořádá jej dodnes! Je pravdou, že s nápadem "udělat" tento závod přišel Láďa F., ale podílelo se na něm mnoho dalších členů našeho klubu, tedy i Láďa F., který byl taktéž v této době řádným členem RKL!
Tedy nikdo ti Láďo nikdy neupíral tvé zásluhy, ale tehdy jsi pracoval v týmu, proto zase ty skus hrát fair-play (vždyť toto byl záměr závodu, který jsme společně přivedli na svět). Kdybychom zde měli vyjmenovat všechny kamarády, kteří se na tomto projektu podíleli a podílejí dodnes, bylo by to delší čtení, vždyť v letošním roce se bude pořádat již 9. ročník této soutěže.

Pro ostatní kamarády na CB: na našich stránkách http://www.cbrkl.cz najdete samostatnou rubriku CB CONTESTU RKL, kde najdete množství údajů o tomto závodu a bohatou fotodokumentaci z jednotlivých ročníků.
 » [1170] Re:Že by jako u parlamentu - třeba i ... Láďa Forum 3.1.2003 09:21:45
 

Není vhodné na těchto stránkách probírat podrobně záležitosti týkající se 1.CB contestu RKL a jeho historie. K tomu máš své stránky a tam je vhodnější takové debaty vést!


Rozhodl jsi se ty, že tady je pro tebe to "pravé" místo, tak dobře.


Když už mluvíš o té historii ... Ty jsi na svých stránkách měl svého času něco z  historie 1.CB contestu RKL napsáno, byly tam i fotky s popisy. Texty v přiměřeném rozsahu postihující problematiku vzniku 1.CB contestu RKL..


Jenže ouvej, jednou jsem na těchto stránkách napsal stejnou větu, jako je ve výše vystaveném článku. To byl pro tebe mohutný impulz, aby jsi přehodnotil historii 1.CB contestu RKL a provedl radikální rekonstrukci "reálné" historie tohoto závodu na tvých stránkách. Ta spočívala v odstranění "závadného" textu... Zcela mou volačku ve vztahu k 1.CB contestu RKL ještě jsi neodstranil, ale nebojím se - to možná ještě časem přijde. Odstranil si všechny obrázky, kde jsem byl k vidění až na jeden - není to pravda? Je zcela normální, že pokud se někdo rozhodne založit "archiv" ve vztahu k historii a chce jej někomu ukázat, tak se bude snažit jej i při rekonstrukcích obohatit o nové materiály atp. "Diskusní fórum" k CB contestům RKL v rámci "nutné" rekonstrukce jsi také zrušil v době, kdy ti tam začaly chodit dotazy a připomínky, které tebe a CB contest RKL hodnotily jinak, než jsi si představoval... Vše pozitivní jsi neopomenul náležitě okomentovat a pisatele řádně pochválit a ty jiné - sám víš nejlépe, jakou s nimi jsi vedl konverzaci, někomu jsi dokonce udělil i zákaz přístupu, pod různými záminkami, nebo ne? S patřičným vysvětlujícím oznámením jsi nakonec celé diskuzní fórum raději odstranil... Škoda převeliká, nemuseli jsme diskutovat na těchto stránkách a mohli jsme to vybavit na těch tvých. Pokud je mi známo, tak historii překrucovali jiní vládcové v duchu poplatném jejich požadavkům a zájmům - ti odstraňovali vše nepohodlné a nevhodné z historie, nahrazovali to "novými" vědecky podloženými fakty. Jinak mi je už dávno zcela určitě lhostejno, co ty si se svým klubem děláš, jak to děláš a jak si řídíš nejen své stránky. Tvůj způsob řízení klubu jsem měl možnost poznat a vědět o tobě to, co vím dnes - no asi bychom tady teď nemuseli vůbec nic psát...tedy já určitě ne.


 po několikáté se setkávám s překrucováním historie CB Contestu Romeo Kilo Lima a je velmi neregulérní, takto informovat ostatní uživatele občanského pásma.


Já vidím, jak je překrucována historie a neregulérně jsou informováni ostaní uživatelé občanského pásma. Má poznámka je směrována v článku pouze k 1.CB contestu RKL.


Tedy není správné uvádět, že RKL "organizačně zajišťoval" tento závod, nýbrž RKL tento závod pořádal a pořádá jej dodnes!


Je to jen otázka chápání významu "organizačního zabezpečení" nebo "pořádání" - já považuji oba výroky za významově si tak blízké, a domnívám se, lze o nich říci, že jsou si rovnocenné, ale pro klid v tvé duši jsem ti pro tentokrát vyhověl a uvedl jsem oba výroky. (opraveno v článku). O tom, zda pořádá tvůj klub závod do dneška nebo ne, zmínka v mém článku zřejmě není - to si pleteš asi s jinými stránkami.


 Je pravdou, že s nápadem "udělat" tento závod přišel Láďa F.


Je vidět, že tady jsi ochoten připustit, že nápad byl můj - dodám k tomu, že ten nápad zahrnoval vytvoření podmínek, propozic, pravidel i názvu 1.CB contestu. U zrodu mi asistoval Jirka Štěpánka MB, a jako hotový, v základním vyhotovení ti byl předložen ke zvážení, potom drobné korekce i návrhy byly zakomponovány do finální podoby. V tom, že se k názvu po dohodě s tebou přiřadilo RKL - je tvým nápadem, že jsme se tak dohodli - nebo to je také překrucování faktů?  Je mi potom podivné, že někde na jiných stránkách se v debatě hrdě přiznáváš k tomu, že CB závody a soutěže máš tak nějak svědomí ty, protože..., ale to už je o něčem jiném.


ale podílelo se na něm mnoho dalších členů našeho klubu, tedy i Láďa F.,


lze s tím souhlasit - jen do ukončení a vyhlášení výsledků 1.CB contestu...potom jsem byl nějak tzv. nadbytečný, že jo?


který byl taktéž v této době řádným členem RKL!
ano, byl jsem členem tvého klubu, sice ne v době, kdy jsem připravoval propozice 1.CB contestu a začala probíhat úzká spolupráce na přípravné fázi realizace závodu, ale později jsi se rozhodl, že pokud mám být ředitelem 1.CB contestu RKL bude vhodné, abych se stal řádným členem klubu RKL. To, že jsi už v průběhu 2.CB contestu začal modifikovat některá pro tebe "významná fakta" z průběhu vlastního závodu jsi opomenul zvýraznit. Došlo to tvé počínání tak daleko, že jsi mne jednoduše vyhodil z RKL. Zdůvodnění a možnost se k tvému rozhodnutí (rozhodnutí rady) vyjádřit jsi mi nedal. Jen si prohlásil, že tak rozhodla rada klubu a dál se o tom s nikým a hlavně se mnou bavit nebudeš a vysvětlovat mi něco nejsi povinen! Později, když jsi konečně vyhodil i některé tehdejší členy rady klubu a jiné nevhodné členy klubu, mi podrobnosti tvého počínání objasnili. Tyto fakta je nutné uvést pro řádné informování ostatních  uživatelů občanského pásma.


Tedy nikdo ti Láďo nikdy neupíral tvé zásluhy, ale tehdy jsi pracoval v týmu


Ano s tím souhlasím, nikdo mi zásluhy neupíral, pracovali jsme v týmu, jenže to se jednalo o 1.CB contest RKL, ke druhému jsem přizván ještě byl jen okrajově s vysvětlením, že se o závod nemám tak moc zajímat atp., vzpomínáš si? 


proto zase ty skus hrát fair-play


Hrál jsem s tebou fair-play od prvního našeho setkání a debatě nad možnou realizací svého záměru najít dostatečně silný CB klub, který by byl schopen organizačně zajistit tento na CB pásmu nový, první závod v celorepublikovém rozsahu. Nebo ty teď hraješ fair-play jinak?


(vždyť toto byl záměr závodu, který jsme společně přivedli na svět).


Ano, toto byl jen záměr - přesně jsi to označil. Společně jsme přivedli jen ten 1.CB contest RKL na svět, to jsi ve svém momentálním rozmaru opomenul dodat...


            73!

 »» [1172] Re:Re:Že by jako u parlamentu - třeba i v Boleslavi Peklo Liberec 3.1.2003 19:02:29
  No nic jiného jsem samozřejmě neočekával a nehodlám o tom už nadále diskutovat. Pokud je mi známo, nejsou toto "tvé staránky" hi hi, možná by jsis mohl nějaké udělat? Ku tvé smůle je, že je spousta lidí, kteří znají i tebe a to po zcela jiné stránce, než zde na stránkách CB klubu Česká Lípa prezentuješ. Pouze jsem tě chtěl vyzvat k fér hře, nic osobního, ale takové jednání je ti zcela cizí milý Láďo Fórum jak je vidět i z tvé reakce. Tedy jsme domluvili.

Sorry ještě ne = z RKL jsi byl vloučen nikoli mnou, ale rozhodnutím celé členské základny a to jednomyslně. Jedním z hlavních důvodů je právě tvé chování. Ale to sem opravdu nepatří, proto se omlouvám všem čitatelům. Takže Láďo nelži sám sobě, ale ani ostatním. Pokud máš zájem, můžeme si to vyříkat osobně, nebo e-mailem. Ale nepoškozuj nezištnou práci ostatních kamarádů na CB!
                                                                                                                                                                 

RSS CB klub Česká Lípa - optimalizováno pro Internet Explorer 4.x , Netscape 4.7 a vyšší .
.