Exp. Ondrej - SPL



Mapka je aktivní - najeď myší na jednotlivá zobrazená stanoviště.


Název expedice  Exp. Ondrej - SPL
QTH - místo vysílání  Butorky
Lokátor stanoviště  JN99EH
Nadmořská výška  982m
Datum a čas začátku expedice  16:00 24/11/2018
Datum a čas ukončení  8:10 25/11/2018
Volačky operátorů  Marián Strečno
Volačky zapisovatelů  Terka Strečno
TRX - radiostanice  
Anténa  
Druh vysílání  
Rozsah použitých  frekvencí  
Poznámka  
Kategorie  SPL (Slovenská portejblová liga)
CB Activiy  Ne, deník není součástí CB Activity, důvod : Autor znovunahrál deník
Počet uskutečněných spojení  100 spojení
Celkem km  7034 km
Průměr  70.34 km / 1 spoj.
Počítadlo přístupů tohoto deníku  258 shlédnutí

poř čas RV Volačka RP Lokátor km
1 24.11.2018 16:00:00 59 Expedice Mafia /p Skalka _1232m 59 JN98LR 78
2 24.11.2018 16:01:00 54 Expedice Krížiaci /p Vápenková Skala_469m 58 JN88QN 111
3 24.11.2018 16:02:00 53 Vláďa Tři Dvory Cl-78 /p Zvičina _671m 58 JO70UK 228
4 24.11.2018 16:12:00 52 Jarda Nová Dědina 45 JN99EN 28
5 24.11.2018 16:14:00 57 Jarek Místek . _ Frýdek-místek 55 JN99EP 37
6 24.11.2018 16:16:00 58 Láďa Frýdek . _ Frýdek-místek 59 JN99EQ 42
7 24.11.2018 16:18:00 57 Vlasta Ostrov /p Skuhrov . _ Česká Třebová Skuhrov 53 JN89FW 154
8 24.11.2018 16:34:00 59 Expedice Perún /p Polom _1070m 59 JN99KD 41
9 24.11.2018 16:37:00 57 Pepa Klobouky Valašské Klobouky /p Královec 44 JN99AD 30
10 24.11.2018 16:40:00 57 Peter Terchová 57 JN99MG 49
11 24.11.2018 16:44:00 57 Mates Brno Cl-27 /p Děvín _549m 57 JN88HU 137
12 24.11.2018 16:50:00 57 Radar Hrabůvka 59 JN99DS 51
13 24.11.2018 16:51:00 57 Fero-1 Žilina 59 JN99JE 33
14 24.11.2018 16:55:00 59 Jozef Yogi Olešná 59 JN99IK 28
15 24.11.2018 16:56:00 57 Vlastík Provodovice 57 JN89VK 44
16 24.11.2018 16:57:00 43 Tomáš Sruby Cl-81 /p Šerlich 58 JO80EH 181
17 24.11.2018 16:59:00 59 Karel Tršice Cl-76 /p Na Kopci 59 JN89RN 72
18 24.11.2018 17:00:00 53 Vojta Těrlicko 53 JN99FR 47
19 24.11.2018 17:02:00 53 Helmut Hať 46 JN99DW 70
20 24.11.2018 17:03:00 59 Béďa Orlová 57 JN99FV 65
21 24.11.2018 17:07:00 53 Matúš Žukov Horní Žukov 55 JN99GR 48
22 24.11.2018 17:11:00 33 Vigo Lehota Pod Vtáčnikom 32 JN98HQ 72
23 24.11.2018 17:14:00 34 Mike Ostrovačice 32 JN89EF 145
24 24.11.2018 17:17:00 57 Milan Šumbark Havířov 57 JN99ET 56
25 24.11.2018 17:18:00 57 Anička Šumbark Havířov 57 JN99ET 56
26 24.11.2018 17:20:00 57 Vlastík Šumbark Havířov 55 JN99FT 56
27 24.11.2018 17:21:00 53 Pavel Opava 57 JN89WW 78
28 24.11.2018 17:22:00 57 Kamil Orlová 56 JN99EU 60
29 24.11.2018 17:23:00 59 Lumír Místek . _ Frýdek-místek 59 JN99EQ 42
30 24.11.2018 17:24:00 59 Standa Rožnov Rožnov Pod Radhoštěm 59 JN99BL 26
31 24.11.2018 17:25:00 54 Karel Pivovar Fifejdy Ostrava 44 JN99DU 60
32 24.11.2018 17:27:00 59 Jindra Karviná 59 JN99GU 61
33 24.11.2018 17:30:00 59 Ivo Paskov 53 JN99DR 47
34 24.11.2018 17:32:00 42 Felix Francova Lhota 35 JN99BE 23
35 24.11.2018 17:34:00 43 Jozef Zábřeh 44 JN99CT 57
36 24.11.2018 17:35:00 41 Vojta Sedlec 51 JN89BE 164
37 24.11.2018 17:36:00 59 Honza Lysůvky Frýdek - Místek 57 JN99DQ 42
38 24.11.2018 17:37:00 55 Bedřich Palkovice 58 JN99DP 38
39 24.11.2018 17:39:00 55 Venca Hájov 59 JN99CP 39
40 24.11.2018 17:40:00 59 Jiří Frýdlant Nad Ostravicí 58 JN99EO 32
41 24.11.2018 17:42:00 54 Lukáš Nebory 54 JN99HQ 45
42 24.11.2018 17:42:00 55 Ota Bystřice Pod Hostýnem 54 JN89UJ 49
43 24.11.2018 17:50:00 57 Láďa Slávie Havířov 43 JN99FS 51
44 24.11.2018 17:52:00 43 Elzo Poruba Ostrava 55 JN99CT 57
45 24.11.2018 17:53:00 55 Milan Senica /p Žalostiná _621m 59 JN88RT 87
46 24.11.2018 17:55:00 55 Honza Petřvald 55 JN99ET 56
47 24.11.2018 17:57:00 52 Milan Dětmarovice 53 JN99FV 65
48 24.11.2018 17:58:00 57 Mirek Pustkovec 56 JN99BU 63
49 24.11.2018 18:02:00 59 Luboš Pstruží 57 JN99DN 28
50 24.11.2018 18:29:00 43 Jano Korňa /m Hájik Žilina 55 JN99IF 26
51 24.11.2018 18:32:00 59 Martin Palkovice 57 JN99DP 38
52 24.11.2018 18:40:00 43 Smrečok Západné Tatry Smrečany 33 JN99TC 94
53 24.11.2018 18:45:00 41 Miazga Oslany /p Radobica 53 JN98GN 84
54 24.11.2018 18:50:00 53 Láďa Rychvald . _ Jn99eu 33 JN99FU 60
55 24.11.2018 18:51:00 59 Peter Vlčince Žilina 59 JN99JE 33
56 24.11.2018 18:54:00 55 Martin Olomouc 52 JN89OO 90
57 24.11.2018 18:57:00 42 Peter Urmince 44 JN98BM 90
58 24.11.2018 19:02:00 57 Zdena Příbor 57 JN99BP 41
59 24.11.2018 19:12:00 56 Pepa Zlín /p Altan U Spáleneho Dubu Nr. Zlín 55 JN89UF 49
60 24.11.2018 19:23:00 53 Zdeno Ilava 57 JN98CX 39
61 24.11.2018 19:32:00 42 Honza Oslavany /m Rapotice 52 JN89DE 152
62 24.11.2018 19:33:00 59 Jozef Yogi Olešná /m Bumbálka 59 JN99EJ 9
63 24.11.2018 19:43:00 59 Milan Kysuca Kysucké Nové Mesto 59 JN99JH 30
64 24.11.2018 19:58:00 57 Petr Sokolnice /p Výhon _355m 51 JN89HB 130
65 24.11.2018 20:04:00 57 Vladimir Hlinsko Pod Hostýnem /p Hostýn _735m 43 JN89UJ 49
66 24.11.2018 20:08:00 54 Medvídě Malenovice Zlín Kudlov 35 JN89UE 50
67 24.11.2018 20:17:00 59 Valibuk Skalité 34 JN99LL 46
68 24.11.2018 20:25:00 55 Kuba Zlín 54 JN89TF 55
69 24.11.2018 20:27:00 55 Pavel Slezská Frýdek . _ Frýdek-místek 53 JN99EQ 42
70 24.11.2018 20:29:00 42 Čáryfuk Tanvald /p Kamenec 44 JO70QQ 263
71 24.11.2018 20:31:00 55 Milan Nová Huť Ostrava 55 JN99ET 56
72 24.11.2018 20:38:00 53 Petr Opava 32 JN89WW 78
73 24.11.2018 20:41:00 57 David Zlín /p Veľká Javorina _970m 56 JN88UU 70
74 24.11.2018 20:47:00 32 Kulas Bukovec 44 JN99JN 41
75 24.11.2018 20:50:00 52 Apache Znojmo /m Nr. Příbor 46 JN99BP 41
76 24.11.2018 20:52:00 43 Tomáš Petřvald 53 JN99EU 60
77 24.11.2018 20:59:00 57 Jozef Jurčová /p Muráň_719m 53 JN99QF 73
78 24.11.2018 21:10:00 57 Matej Jurčová /p Muráň_719m 52 JN99QF 73
79 24.11.2018 21:15:00 41 Jirka Brno Vinohrady 42 JN89HE 128
80 24.11.2018 21:17:00 53 Lukáš Zlín 56 JN89UF 49
81 24.11.2018 21:18:00 52 Tomáš Kamenný Vrch Brno 45 JN89GE 134
82 24.11.2018 21:32:00 55 Dušan Bučovice /p Hradisko _518m 54 JN89NE 92
83 24.11.2018 22:03:00 59 Zdeněk Syrákov 59 JN89WG 37
84 24.11.2018 22:05:00 57 Miro Lehota Pod Vtáčnikom 56 JN98HQ 72
85 24.11.2018 22:07:00 57 Lebeda Přerov 53 JN89RK 68
86 24.11.2018 22:15:00 32 Franta Bransouze /p Holý Vrch - Kolíbl _660m 47 JN79TI 199
87 24.11.2018 22:26:00 59 Petr Haluzice 56 JN89WD 41
88 24.11.2018 22:53:00 57 Milan Valmez Valašské Meziříčí 57 JN89XL 35
89 24.11.2018 23:14:00 57 Mirek Lučina Tvarožná Lhota 53 JN88QU 89
90 24.11.2018 23:16:00 57 Radim Těšín Český Těšín 55 JN99HR 50
91 24.11.2018 23:15:00 54 Expedice Pohádka /p Svahová 33 JO60QN 384
92 24.11.2018 23:16:00 40 Expedice Radegast /p Čerchov _1024m 30 JN69JJ 404
93 24.11.2018 23:54:00 57 Petr Garáž Martinov 56 JN99CU 61
94 25.12.2018 06:41:00 45 Michal 2 Brno Líšeň . _ Mimo_limit_24_hod 42 JN99EH 0
95 25.12.2018 07:02:00 59 Péťa Sokol Frýdlant Nad Ostravicí . _ Mimo_limit_24_hod 59 JN99EH 0
96 25.12.2018 07:20:00 54 Quido Košeca . _ Mimo_limit_24_hod 57 JN99EH 0
97 25.12.2018 07:23:00 55 Vladimir Hlinsko Pod Hostýnem . _ Mimo_limit_24_hod 56 JN99EH 0
98 25.12.2018 07:58:00 57 Petr 2 Vsetín . _ Mimo_limit_24_hod 57 JN99EH 0
99 25.12.2018 08:02:00 59 Eda Vsetín . _ Mimo_limit_24_hod 57 JN99EH 0
100 25.12.2018 08:10:00 57 Péťa Újezdsko /m Kroměříž . _ Mimo_limit_24_hod 53 JN99EH 0

Tento deník má pořadové číslo 3857   -   http://archiv.cbdx.cz/xdenik3857.htm


SIMULACE - Vlož tvůj lokátor :