Exp. Pohádka - ZCBZ



Mapka je aktivní - najeď myší na jednotlivá zobrazená stanoviště.


Název expedice  Exp. Pohádka - ZCBZ
QTH - místo vysílání  Svahová
Lokátor stanoviště  JO60QN
Nadmořská výška  800m
Datum a čas začátku expedice  15:14 12/1/2019
Datum a čas ukončení  8:14 13/1/2019
Volačky operátorů  Honza Sulejovice
Volačky zapisovatelů  
TRX - radiostanice  
Anténa  
Druh vysílání  FM
Rozsah použitých  frekvencí  CB
Poznámka  Zimný CB Závod
Kategorie  ZCBZ (Zimny CB zavod)
CB Activiy  Ne, deník není součástí CB Activity, důvod : Neposouzen
Počet uskutečněných spojení  86 spojení
Celkem km  8335 km
Průměr  96.92 km / 1 spoj.
Počítadlo přístupů tohoto deníku  188 shlédnutí

poř čas RV Volačka RP Lokátor km
1 [12.1.2019] 15:46:00 44 Expedice Krížiaci /p Veľká Homoľa _709m (BA) 55 JN88PI 374
2 [12.1.2019] 15:48:00 59 Expedice Ferda /p Radeč Hrad_680m (PN) 59 JN69UT 87
3 [12.1.2019] 17:00:00 55 Milan Háje Praha (AB) 46 JO70GA 102
4 [12.1.2019] 17:01:00 55 Milan Chrást Nad Sázavou (SC) 55 JN79GU 114
5 [12.1.2019] 17:03:00 59 Jakub Řevnice /p Pleš _490m (SC) 59 JN79DU 102
6 [12.1.2019] 17:05:00 59 Kardinál Zbiroh (PN) 57 JN69VU 84
7 [12.1.2019] 17:09:00 54 Expedice Ondrej /p Butorky_982m (ZA) 54 JN99EH 384
8 [12.1.2019] 17:12:00 57 Expedice Horal /p Šibenický Vrch _706m (JM) 44 JN88TU 360
9 [12.1.2019] 17:13:00 59 Senior-43 Bílá Hora Praha (AB) 59 JO70DB 86
10 [12.1.2019] 17:16:00 59 Karel Litvínov (UL) 59 JO60TO 18
11 [12.1.2019] 17:20:00 59 Hodnej Kluk Chomutov /m Chomutov (UL) 54 JO60RL 11
12 [12.1.2019] 17:21:00 57 Karel Libuš Praha /p Pouště (SC) 55 JN79CS 106
13 [12.1.2019] 17:22:00 33 Franta Drevníky (SC) 44 JN79DR 113
14 [12.1.2019] 17:23:00 47 Sojka Klášterec Nad Ohří (UL) 33 JO60OJ 22
15 [12.1.2019] 17:25:00 30 Pepa Zlín /p Pindula (ZL) 30 JN89UE 346
16 [12.1.2019] 17:27:00 34 Zdeněk Hostouň (SC) 33 JO70CC 78
17 [12.1.2019] 17:32:00 57 Mirek Novodvorská Krč Praha /p Charvatce (UL) 59 JO60VK 33
18 [12.1.2019] 17:36:00 56 Franta Rynholec (SC) 56 JO60XD 62
19 [12.1.2019] 17:39:00 48 Pepa Dolní Kounice Cl-86 /p Výhon_355m (JM) 40 JN89HB 287
20 [12.1.2019] 17:41:00 59 Dan Žatec (UL) 59 JO60SH 30
21 [12.1.2019] 17:44:00 42 Soptík Huť (LI) 34 JO70OQ 130
22 [12.1.2019] 17:47:00 58 Petr Sukoslav Kostomlaty Pod Milešovkou (UL) 50 JO60WN 35
23 [12.1.2019] 17:48:00 58 Sydny Slaný (SC) 56 JO70AF 60
24 [12.1.2019] 17:50:00 59 Milan Nové Ouholice (SC) 59 JO70DH 71
25 [12.1.2019] 18:08:00 59 Petr Prosek Praha (AB) 59 JO70FC 92
26 [12.1.2019] 18:11:00 54 Žán Braník Praha (AB) 23 JO70FA 98
27 [12.1.2019] 18:13:00 55 Hluchoň Smíchov Praha (AB) 47 JO70EB 90
28 [12.1.2019] 18:15:00 55 Pavel Rokycany /p Teslíny (SC) 54 JN69VO 111
29 [12.1.2019] 18:18:00 44 Filip Kralovice /p Lhota Pod Radčem (PN) 52 JN69UT 87
30 [12.1.2019] 18:21:00 59 Honza Pelhřimov /p Ústrašín (VY) 35 JN79NJ 180
31 [12.1.2019] 18:26:00 55 Jindřich Sedlčany (SC) 44 JN79EP 124
32 [12.1.2019] 18:28:00 57 Petr Hostivař Praha (AB) 55 JO70GB 100
33 [12.1.2019] 18:45:00 59 Fantomas Krč Praha (AB) 59 JO70FA 98
34 [12.1.2019] 18:37:00 57 Aleš Stodůlky Praha (AB) 38 JO70DB 86
35 [12.1.2019] 18:38:00 45 Michal Dolní Břežany (SC) 45 JN79FX 101
36 [12.1.2019] 18:41:00 58 Milan Brocno (UL) 50 JO70FL 77
37 [12.1.2019] 18:59:00 59 Tomáš Litvínov (UL) 59 JO60TO 18
38 [12.1.2019] 19:02:00 57 Jarda Věžáky Štětí (UL) 57 JO70EK 72
39 [12.1.2019] 19:07:00 59 Láďa Kameňák Chomutov (UL) 59 JO60RL 11
40 [12.1.2019] 19:16:00 57 Max Zbraslavice (SC) 57 JN79OT 155
41 [12.1.2019] 19:18:00 55 Michal Neratovice (SC) 45 JO70GG 89
42 [12.1.2019] 19:50:00 55 Jirka Lovosice (UL) 55 JO70AM 47
43 [12.1.2019] 19:57:00 56 Čáp Studánka (UL) 46 JO70GV 90
44 [12.1.2019] 20:06:00 58 Milan Allamat Drevniky (SC) 50 JN79DR 113
45 [12.1.2019] 20:07:00 58 Kraken Libuš Praha (AB) 58 JO70FA 98
46 [12.1.2019] 20:17:00 58 Standa Okrouhlo (SC) 58 JN79FW 104
47 [12.1.2019] 20:24:00 55 Radio Konopiště Benešov (SC) 55 JN79HS 125
48 [12.1.2019] 20:39:00 59 Láďa Litvínov (UL) 59 JO60TO 18
49 [12.1.2019] 20:50:00 59 Mirka Stankovany Sulejovice Cl-93 (UL) 59 JO70AL 48
50 [12.1.2019] 21:09:00 59 Pavel Nový Oldřichov (LI) 59 JO70FS 80
51 [12.1.2019] 21:13:00 59 Vašek Křesín (UL) 59 JO60XJ 45
52 [12.1.2019] 21:16:00 59 Honza Brána Vraný (SC) 59 JO70AH 55
53 [12.1.2019] 21:17:00 59 Sandokan Kladno (SC) 59 JO70BD 71
54 [12.1.2019] 21:19:00 59 Kd3 Žatec (UL) 59 JO60SH 30
55 [12.1.2019] 21:20:00 59 Tonda Kobylisy Praha /sc/ .#_nesprávny Kraj, Správne (AB) 55 JO70FC 92
56 [12.1.2019] 21:21:00 59 Pluto Nusle Praha (AB) 59 JO70FB 95
57 [12.1.2019] 21:31:00 22 Dana Slavoňov (HK) 43 JO80CI 202
58 [12.1.2019] 21:35:00 59 Vašek Bezdružice (PN) 59 JN69LV 80
59 [12.1.2019] 21:48:00 33 Zdeněk Lukov Cl-63 /m Barrandov Praha (AB) 33 JO70EA 93
60 [12.1.2019] 22:00:00 59 Soptík Háje Praha (AB) 59 JO70GA 102
61 [12.1.2019] 22:03:00 59 Koblížek Chomutov (UL) 59 JO60RL 11
62 [12.1.2019] 22:24:00 55 Pepa Sytno (PN) 22 JN69MR 96
63 [12.1.2019] 22:31:00 55 Majkl Neratovice (SC) 50 JO70GG 89
64 [12.1.2019] 22:40:00 59 Cappuccino Lovosice (UL) 57 JO70AM 47
65 [12.1.2019] 22:53:00 59 Karel Dolní Počernice Praha (AB) 58 JO70GB 100
66 [12.1.2019] 23:03:00 33 Slavík Železné Hory Nový Dvůr (PU) 34 JN79SW 169
67 [12.1.2019] 23:33:00 48 Oskar Most (UL) 44 JO60TM 18
68 [13.1.2019] 06:06:00 59 Olda Saběnice (UL) 59 JO60TK 22
69 [13.1.2019] 06:07:00 59 Viktor Chomutov (UL) 59 JO60QL 9
70 [13.1.2019] 06:08:00 59 Juki Teplice (UL) 59 JO60VP 31
71 [13.1.2019] 06:22:00 55 Miky Komárov (SC) 55 JN69WT 91
72 [13.1.2019] 06:22:00 59 Venca Bříství /p Soleček (SC) 59 JO70ML 118
73 [13.1.2019] 06:25:00 59 Anton Děčany (UL) 59 JO60WK 38
74 [13.1.2019] 06:28:00 33 Míra Keblice (UL) 35 JO70BL 54
75 [13.1.2019] 06:33:00 55 Standa Týnec Nad Labem (SC) 50 JO70QA 154
76 [13.1.2019] 06:42:00 44 Kovboj Hoštice (UL) 54 JO70CR 62
77 [13.1.2019] 06:59:00 59 Zdeněk Lukov Cl-63 (SC) 59 JO70AI 53
78 [13.1.2019] 07:08:00 57 Jindřich Nové Dvory (SC) 45 JN79ER 117
79 [13.1.2019] 07:09:00 55 Mirek Senohraby (SC) 22 JN79IV 120
80 [13.1.2019] 07:12:00 46 Láďa Kamenný Přívoz (SC) 43 JN79GU 114
81 [13.1.2019] 07:27:00 59 Robert Byšice (SC) 59 JO70HH 93
82 [13.1.2019] 07:29:00 59 Sláva Pankrác Praha (AB) 59 JO70FB 95
83 [13.1.2019] 07:31:00 54 Košák Mořina (SC) 59 JN79CW 91
84 [13.1.2019] 07:35:00 30 Milan Rumburak Rumburk (UL) 30 JO70GX 94
85 [13.1.2019] 07:44:00 46 Míla Hrádek (PN) 40 JN69TR 94
86 [13.1.2019] 07:45:00 55 Křeček Třemošná (PN) 33 JN69QT 83

Tento deník má pořadové číslo 3884   -   http://archiv.cbdx.cz/xdenik3884.htm


SIMULACE - Vlož tvůj lokátor :